neljapäev, september 28, 2006

Tere kõigile :)

Olen uustulnuk Teie seas. Aga koht tundus põnev ja ülekaalu ka hiiglama palju. 10 aastat tagasi kaalusin 56 kilo vähem kui hetkel. Aga jah, peale teise lapse sünnitamist oli lisandunud kilosid umbes 15. Üritasin kõigiti neist vabaneda, alustades ühe dieediga teise järel. Tulemused läksid vaid hullemaks. Iga dieedi järel ikka topelt kilosid tagasi. Ja nii ma siis paisusin ja kõhnusin, rikkusin oma seedimise ja tervise ka tagatipuks. Maha võtta oleks vaja umbes 40 kilo, tahtejõudu on vähe, seega eriti optimistlikult meelestatud pole, luhtunud üritusi ju küllaga ette näidata. Aga üritan veel :) Kõigile juba alustanuile aga jõudu ja jaksu edasi sammuda sellel küllaltki raskel, aga vajalikul teel!

4 Comments:

 • väga tubli, et algust tegid. Eesmärk on Sul suur, aga kui mõistlikult ning tasa ja targu asjale lähened, siis ega tulemusedki tulemata jää :)
  Jõudu!

  By Blogger Kajakas, at 28 september, 2006 16:02  

 • ega siin jah, muud teha pole, kui härjal sarvist haarata. kui ikka tahad muutusi, pead ka olema valmis nende nimel vaeva nägema, ükski asi ei tule niisama kätte.
  mina omalt poolt soovitaksin kepikõnniga algust teha, väga tõhus!

  A., kepikõnni kihutuskõneleja:)

  By Blogger Anu, at 28 september, 2006 18:07  

 • Ühinen tervitustega ja soovin visa pealehakkamist. Kepikõndi soovitaks kindlasti, see on tõhus turgutus nii kehale kui vaimule :-)

  By Blogger Misucchi, at 29 september, 2006 00:02  

 • tervitused ka minu poolt.
  edu ja kindlameelsust ja parajat huumorimeelt.
  enda põhjal võin öelda, et kepikõnd on ainus trenn mis mõikab hästi:).
  jõudu!

  By Blogger mia, at 29 september, 2006 13:13  

Postita kommentaar

<< Home