kolmapäev, oktoober 24, 2007

Quick start

Hei hei, meel rõõmus.
Kui nii ludinal läheb, siis on ju lillepidu aint. Põhimõttel "kiirelt tulnud, kiirelt läinud" võiks ju nii toimida ka.
Ühesõnaga, täna hommikul 70,8 ehk siis -4,2 mulle tabelisse. Ligi kilo langust.
Söögiga olen püüdnud tagasi hoida, rookisin kartuli ja saia jälle välja menüüst. Ehkki reedel oli sünnipäev, kus sai süüdimatult kartulisalatit mugitud (sest see oli nii hea) ja mitte ainult. Kui ikka perenaine on teinud kanatäidisega tortiljatorti, siis ei saa jätta söömata. Juust peal ja puha. Aga üldiselt olen ikka õhtul ennast tagasi hoidnud, ehkki peale trenni soovitab treener meil alati süüa. Spinningutreener siis. Ja olen nats söönud ka.
Trenniga on muidugi nii, et eelmisest kolmapäevast alates oli ainult reede see päev, kui ma EI treeninud. Aga ei saa ka öelda, et oleks eriti väsinud või midagi. Muidugi ei ole kõik tohutu võhmale ajamine, sest just sel nädalal on mul õudselt meeldiv võimalus käia hommikuti Bodybalance'it tegemas. Ma blogis juba kiitsin, kui mõnna ja tore on, just seljahaigetele soovitan soojalt. Muidugi, lihtsalt pilates on ka ülihea, aga meil klubis seda ei pakuta millegipärast...
Ja muidugi, kui on võimalus teha mõni trenn hommikul, siis soovitan soojalt. Sellist võimlemist just. Elamus terveks päevaks :)

Naised-naised, reipamalt nüüd ometi! Ja kuidas selle tabeli korrektuuriga jääb? Pikk nimekiri on hea asi küll, aga tõene on ikka parem :)