kolmapäev, jaanuar 24, 2007

Esimene kilo kukkunud

Täna hommikul astusin kaalule ja mida märkasin, kiloke on kadunud. Uskumatult hea tunne oli, mis sest et kindlasti päeva jooksul on äkki see kiloke tagasi tulnud. Igatahes otsustasin vaid kolmapäevati kaalule astuda.
Hetkel olen aktiivsemalt kaalulangetamisega tegelenud poolteist nädalat. Joon päeva jooksul 1.5 liitrit vett, ainus suurem söömine on lõunal, oodeteks võtan näkileiba vähese toorjuustuga, õhtul kodus olles söön õuna, lillkapsast, lahjat jogurtit või midagi seesugust. Oleme lapsega hakanud harrastama õhtul tee joomist ja mee söömist (umbes teelusikas või paar).
Liikunud ei ole palju. Ühel õhtul pool tundi joogatsesin. Igapäevaselt pärast tööpäeva rassin natuke õues, tassin puid, jooksen toa ja õue vahet. Lisaks lapse süles tassimine lasteaeda ja tagasi. Kogu lugu on siiani!

Minu selle nädala numbriks on -1

P.S Kas kusagilt kaubandusest on võimalik hankida Pilatese programmi? Või peab selle siiski kusagilt netist alla tõmbama?

1 Comments:

  • Tegin Apollos otsingu: http://www.apollo.ee/search.php?keyword=pilates&search=OTSI . Tuli välja et peaks vähemalt 4 raamatut olema. Võibolla on nt DVD-d ka.:)

    By Blogger Heidi, at 28 jaanuar, 2007 23:36  

Postita kommentaar

<< Home